2 999,00 Kč CZK

Cesta sebevědomé ženy

Kurz Cesta sebevědomé ženy je naprostý základ, kterým by si měla projít každá žena. Tento kurz reflektuje skutečné potřeby a výzvy žen a nabízí konkrétní postupy, jak se stát sebevědomou ženou.

Na co se můžete těšit:

- Předtočený online kurz v rozsahu cca 3,5 hodiny
- 12 pracovních listů
- Test typologie žen podle sebevědomí
- E-book Cesta sebevědomé ženy
- Prezentace ke stažení
- Neomezený přístup po dobu 120 dní

Kurz Cesta sebevědomé ženy vám poskytne základní stavební kámen pro další kurzy i cenové zvyhodnění. Buďte o krok dál!

Reference na kurz:

Kurz mi otevřel oči. Komunikuji svoje potřeby a stojím si za sebou. Cítím opravdu velkou úlevu. Sebevědomí se mi celkově zlepšilo a mám více nadhledu.

Kurz výrazně překonal má očekávání, bavily mě pracovní listy a užila jsem si i videa. Za částku vnímám, že jsem dostala velkou hodnotu.

Bylo to celé úžasné, moc za kurz děkuji a jsem moc ráda i za e-book! Těším se na všechny nadcházející kurzy! Bylo to boží a inspirativní!

S kurzem jsem byla spokojená, opravdu mě posunul a hodlám i pokračovat v dalších kurzech, protože už teď mám pocit, že mám na čem stavět:-) Děkuji za to, co pro nás ženy děláte!

Kurz byl moc fajn, přinesl mi spoustu zajímavých poznatků, tipů a triků jak zlepšit své chování. Věřím, že když budu dodržovat principy sebevědomé ženy, že se to naučím a půjde to samo. Věřím, že kurz může pomoct hodně ženám být šťastnější.

Bylo to skvělý! Komplexní, přehledný, pochopitelný. K úkolům se určitě budu i vracet a pokračovat se zápisníkem. Děkuji Nikol za to, co děláte :-)

Děkuji za každé Vaše slovo, protože není snad jediné slovo, které by mě nehnalo vpřed a já si díky neuvědomila zbytečné chyby.

Jsem určitě moc ráda, že jsem se přihlásila. Kurz pro mě byl velkým přínosem. Díky příkladům z praxe a praktickým cvičením je vše snadněji aplikovatelné, než když si člověk přečte článek, knížku nebo jen poslechne přednášku. Velmi děkuji za to, co děláte. A málem bych zapomněla, úplně miluju vaše lasičení. Je krásně výstižné, úplně mi změnilo pohled na vztahy:)