499,00 Kč CZK

Vztahové pasti a jak se jim vyhnout

Pro všechny, kteří chtějí vytvořit zdravější vztahy a zjistit, jakým vztahovým pastem se vyhnout. Přestaňte se chytat do vztahových pastí a objevte, že to může jít i jinak! 

Na co se můžete těšit:

  • Záznam webináře v délce 120 min
  • Přístup po dobu 60 dní
  • Pracovní list k tématům
  • Kompletní prezentaci ke stažení

Vykročte ze vztahových pastí a naučte se, že to jde i jinak!

Reference na webinář:

Na takovém semináři jsem byla poprvé a jsem mile překvapena. Dozvěděla jsem se spoustu rad a tipů, jak s mužem komunikovat a nedělat hned ukvapené závěry. Moc za to děkuji, určitě to není poslední webinař, který jsem navštívila.

Webinář je obrovským přínosem, opravdu pro všechny, každý se v něm najde, vybaví si životní situaci, rozhovory... Já se v tuto chvíli rozvádím a jsem vděčná za spoustu AHA momentů, hodně rozsvícení, uvědomění si. Chci být pro další vztah lasicí, poučit se a začít s novým štítem a objevením sama sebe a svého sebevědomí. Mám koupený i akční zápisník a rozhodně doporučuji, protože investicice do sebepoznávání nás samých je vždy ta nejlepší. Jsem moc ráda, že jsem na Vás na Instagramu narazila a budu se těšit na další kurz.

Webinář byl skvělý, informací zaznělo hodně a opět mi to pomohlo si v sobě spoustu věcí utřídit, uvědomit a podívat se na situace i z toho “druhého” úhlu pohledu:)

Super informace, příklady jednotlivých pastí, do kterých se často nevědomky chytáme, díky semináři je teď již snadněji rozeznám a vím jak na ně reagovat abych se do toho nezamotala! Opět spoustu AHA momentů:)