Zakladatelka Vztahového Institutu

Nikola Rusnáková je lektorka, vztahová koučka a zakladatelka Vztahového Institutu. Můžete jí znát pod osobní značkou "Jak to vidí Lasice". Pod touto značkou vydala Akční zápisník Jsem sebevědomou a rovnocennou partnerkou, bylo publikováno více než 130 článků v online magazínu femina.cz a vydává také vlastní podcast, kam si zve zajímavé hosty. Pod stejným názvem jí můžete najít i na sociálních sítích, kde pravidelně sdílí tipy a poznatky týkající se partnerských vztahů.

Nikola se zaměřuje na individuální i párové konzultace, je lektorkou kurzů, pořádá pobyty pro ženy a další akce.

Nikola věří v tradiční hodnoty a zároveň rovnocennost partnerů. Spolu s klienty pracuje na tom, aby se stali vztahově zralými, sebevědomými a rovnocennými partnery, kteří jsou schopni vytvářet a udržovat zdravé a spokojené vztahy. 

Její motto zní: 

"Abychom mohli změnit svůj vztah, musíme nejdřív změnit svůj přístup."

Zajímá mě víc

V rámci Vztahového Institutu rozvíjíme spolupráci s dalšími odborníky, kteří svými znalostmi a vědomostmi přispívají k tvorbě obsahu našeho programu. 

Náš tým a spolupracovníci

Adéla Svojsíková

Adél má na starosti organizaci kurzů a správu Instagramu @vztahovy_insitut, kde můžete získat důležité informace a poznatky z oblasti vztahů - jak k sobě, tak těch partnerských nebo rodinných. Je to skvělý způsob, jak se dozvědět užitečné tipy pro váš osobní i partnerský život.

Odkaz na Instagram

Zuzana Hajdová

Certifikovaná instruktorka jógy, která se věnuje holistickému přístupu ve spojení tělo, mysl, duše. Má zkušenost s klienty, kteří se léčí s duševním zdravím. Její lekce jsou zaměřené tak, aby pro vás byli prospěšné na více úrovních. 

Ranní rituál pro každý den

Michaela Fuller & Anna De Bayas Sanchez

Odbornice na téma reprodukčního zdraví a asistované reprodukce, které se už více jak 10 let věnují všemu, co s tímto tématem souvisí. Participují v projektu Be Better Informed About Fertility, jehož cílem je zlepšení informovanosti společnosti o plodnosti tak, aby páry či jednotlivci mohli učinit vědomé rozhodnutí o svém reprodukčním zdraví a případném budoucím rodičovství. Anna také přednáší na Jihočeské univerzitě.

Více informací