Ke stažení zdarma

Zvažujete rozchod?💔

Stáhněte si pracovní list "Otázky, které si položit před rozchodem". Pomůže vám to lépe pochopit vaše pocity, potřeby a očekávání. 

Stáhněte si pracovní list 

E-book Průvodce párovou dynamikou

Orientace ve vztazích je někdy složitá. Máte pocit, že jste už vyzkoušela vše, ale stále se ve vztazích ztrácíte? Model párové dynamiky vám poskytne porozumění různým pozicím a strategiím, se kterými se v praxi nejčastěji můžete setkat a jak ovlivňují vaše vztahy.

Stáhněte si e-book zdarma

V e-booku se dozvíte víc o unikátním modelu párové dynamiky, který pomáhá k hlubšímu pochopení nás samotných i našich vztahů. 

Zavděčitelka, Bojovnice nebo Sebevědomá žena?

Nízké sebevědomí často způsobuje pocity ohrožení a může vyvolat různé reakce, které nás odvádějí od vyššího sebevědomí i fungujících vztahů. 

Pochopení těchto vzorců chování a práci na zvýšení sebeúcty a sebepoznání, vede k nastavení zdravých hranic a vyjadřování svých potřeb a pocitů bez zavděčování nebo boje.

Otestujte se a zjistěte, jak jste na tom opravdu se sebevědomím.

Test sebevědomí 

Jste Zavděčitelka, Bojovnice nebo Sebevědomá žena? Otestujte se.

Odhalte možnou příčinu, proč se vám nedaří dosáhnout spokojenosti ve vztazích!

Checklist vám pomůže odhalit nejčastější pasti, do kterých se ve vztazích chytáme a mnohdy si to ani neuvědomujeme. Rozpoznání těchto pastí, je prvním krokem ke změně. 

Checklist: Vztahové pasti - týkají se i vás?

Stáhněte si checklist a odhalte, které vztahové pasti se vás týkají!

Pracovní list: Bilancování 2023 a naladění se do nového roku 2024

Konec roku je příležitostí k zamyšlení se, bilancování a sebereflexi. Udělejte si chvilku pro sebe a zamyslete se nad uplynulým rokem... Když něco končí, něco nového také začíná. Nalaďte se proto na nový rok! Zamyslete se, jak chcete rok 2024 začít, co změníte a jak to uděláte. 

Stáhněte si pracovní list