Vztahové pasti a jak se jim vyhnout

Odhalte možnou příčinu, proč se vám nedaří dosáhnout spokojenosti ve vztazích!

Checklist níže vám pomůže odhalit nejčastější pasti, do kterých se ve vztazích chytáme a mnohdy si to ani neuvědomujeme. Rozpoznání těchto pastí, je prvním krokem ke změně. 

Ptáte se sama sebe:

 • Proč se stále v myšlenkách točím v kruzích a nevidím cestu?
 • Jak je možné, že naše komunikace vede vždy jen k další hádce?
 • Proč mám pocit, že se vztahy stávají spíše prací než radostí?
 • Je možné, že si neustále vybírám špatné partnery?
 • Proč, i když se snažím tak moc, se cítím víc osamělejší než kdy jindy?
 • Proč se stále necítím v pohodě sama se sebou?

Možná jste se chytila do některé ze vztahových pastí!

Co kdybych vám řekla, že existuje způsob, jak se z tohoto cyklu vymanit?

Využijte možnosti připojit se k záznamu webináře a získáte:

 •  záznam webináře v délce 120 minut
 • přístup k záznamu po dobu 60 dní
 • kompletní prezentaci ke stažení
 • pracovní list s otázkami, které vám pomohou držet se mimo vztahové pasti
 • checklist vztahové pasti
Jdu do toho

Reference účastnic:

"Líbila se mi struktura semináře, vždy základní info o pasti, příznaky a řešení. Skoro ve všech pastech jsem se viděla a dokázala je napasovat na události v mém vztahu. Mám velké snahy toto nežádoucí chování z mé strany změnit a při poslouchání přednášky jsem měla pocit, že to dokážu. Dělala jsem si výpisky a snažila se nad sebou opravdu zamyslet. Poslechla jsem i všechny podcasty na redline a máte strašně příjemný hlas a baví mě, jakým stylem to podáváte. Když vás poslouchám, tak ta změna zní opravdu jednoduše, budu se tak snažit tedy to jednoduché i dělat a neřešit složitosti. Myslím, že by si tento webinář měla pustit skoro každá žena, nebo aspoň ty v mém okolí :D Zároveň je mi ale líto, že to nejde tak nějak samo a že my ženy se do takových pastí motáme strašně často."

"V každé pasti jsem si něco našla. Jsem moc ráda, že jsem si Vás mohla pustit 3x (při prvním poslechu jsem si toho až tolik neuvědomila, ale pak už jsem si to více propojovala s realitou). Pokaždé jsem se nad tím více zamyslela a našla něco někde v mém chování. Snažím se teď na sobě pracovat. Důležité pro mě bylo slyšet, jak mohu pracovat s danou pastí / situací. Umyla jsem s Vámi okna a zároveň jsem o sobě uvažovala. Mě to vnitřně nastartovalo. Teď se to budu snažit aplikovat a snad to nastartuje i mého muže:-)"

"Webinář Nikolky na téma Vztahových pastí je dělaný pro nás, co se snažíme měnit náš život skrze nás. Nikolka Vás provede typickými pastmi, těmi prográmky, které jsme posbírali životem a ukáže techniky, jak udělat změnu ve svém životě. Za mě fenomenální webinář, který by se měl promítat ve velkoformátu už na středních školách."

"Praktické tipy, zejména pro mě v tuto chvíli, jak moc důležitá je změna myšlení a vnitřního nastavení pozitivním směrem a jak toho dosáhnout."

Checklist: Vztahové pasti - týkají se i vás?

Stáhněte si checklist a odhalte, které vztahové pasti se vás týkají!